KLIMAK GOLF CUP PARTY 2018

11. ročník KLIMAK GOLF CUP PARTY 2018 sa niesol v znamení osláv 25. výročia založenia úspešnej slovenskej spoločnosti KLIMAK. Tak ako je KLIMAK dôkazom tradičných slovenských hodnôt, rozhodli sa organizátori pretaviť túto skutočnosť aj do celkového ladenia výzdoby a grafického vizuálu podujatia. Hostia sa tak ocitli v priestoroch novo vybudovaného golfového areálu RED OAK, Nitra zaplaveného slovenskou hudbou, ľudovými motívmi, tradičnou slovenskou kuchyňou a krojmi.

Podujatie, ktoré podporilo 52 partnerov, sa konalo vo štvrtok 20. septembra 2018 a zúčastnilo sa ho necelých 500 hostí pôsobiacich v HVAC odvetví. Z celkového počtu prítomných bolo 100 hráčov golfu a nehráči mali možnosť priučiť sa golfu počas golfovej akadémie pod dohľadom TOP golfistov zo Slovenska.

Účastníkom boli k dispozícii mnohé sprievodne aktivity a počas celého dňa vyhrávala cimbalová hudba, miešali sa chutné nápoje, degustovalo sa vínko, pochutnávalo sa na fantastických domácich koláčikoch a kávičke.  Podujatie ozvláštnila aj prítomnosť hrnčiara, ktorý prítomných naučil narábať s hlinou a tí si vytvorili svoje vlastné hrnčiarske výrobky. Účastníci sa zapojili aj do zlosovania o hodnotné ceny v tombole a výhercom golfového turnaja a akadémie boli odovzdané trofeje podľa umiestnenia. Večerný program zahájila kapela Slovak Tango, pokračoval tanečnou školou ľudových tancov, barmanskou šou a do ranných hodín sa o zábavu staral úžasný DJ Škorvo.

Všetkým zúčastneným ďakujeme a tešíme sa na Vás opäť o rok.

 

FOTOGALÉRIA 2018

Späť k článkom

Kontakt

Sledujte nás

Copyright © 2018 - 2019 Climaport, s.r.o., All Rights Reserved, Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.