Zahrejte svoj domov. Hravo aj s klimatizáciou CARRIER

 

Najčastejšie si klimatizáciu zaobstaráme keď pociťujeme potrebu svoj domov ochladiť počas extrémne teplých letných mesiacov. Málokto však vie, že splitová klimatizačá jednotka dokáže priestor aj vykurovať.

Klimatizácia pracuje v režime vykurovania na princípe tepelného čerpadla. Dochádza k ohrievaniu vzduchu v interiéri teplom, ktoré klimatizácia odoberá z vonkajšieho prostredia, čiže ide o princíp tepelného čerpadla vzduch-vzduch.

Vysoká flexibilita takéhoto vykurovacieho zariadenia dokáže podstatne ušetriť výdavky. Na jar alebo počas jesene, keď je prechodné obdobie, klimatizácia priestor pri miernom ochladení rýchlo vykúri a rovnako rýchlo vie zareagovať aj na potrebu chladenia, keď má slnko počas dňa ešte trochu silu.

Vykurovanie klimatizáciou je výhodné najmä v období, keď je vonkajšia teplota tesne nad nulou. V tomto prípade dokáže jednotka ohrievať vzduch s oveľa nižšími nákladmi než je bežné pri vykurovaní elektrinou alebo plynom. Avšak v dnešnej dobe vedia klimatizácie hravo priestor vykúriť aj pri vonkajších teplotách, pohybujúcich sa hlboko pod bodom mrazu.

KLIMATIZÁCIE CARRIER

Viac informácií Vám poskytne

Ing. Martin Špendla, HVAC Sales Representative – Obchodný zástupca

Levická 7, 949 01 NITRA, Slovakia

Mobil: +421 918 341 161 E-mail: spendla@climaport.sk

 

Späť k článkom

Kontakt

Sledujte nás

Copyright © 2018 - 2022 Climaport, s.r.o., All Rights Reserved, Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.