Čerstvý vzduch nielen pre najmenších

 

Popri všetkých každodenných aktivitách, či už doma, alebo v práci, nezabúdajme aj na tých najmenších! Tak, ako sa vy, alebo váš zamestnávateľ staráte o čistotu u vás doma, alebo v práci, je treba zabezpečiť aj kvalitné prostredie pre deti.

 

Deti sú všeobecne náchylnejšie na rôzne vírusy a chrípky ako dospelí. Choré dieťa predstavuje pre rodiča úlohu vymyslieť rýchle a obratné riešenie ako zladiť prácu, domácnosť a starostlivosť o svoje ratolesti. Je to naozaj nutné alebo sa tomu dá predísť?

Vzduch, ktorý dýchame je najdôležitejšou súčasťou života každého z nás. Obzvlášť v tejto dobe je jeho kvalita a čistota rozhodujúca pre bezproblémové fungovanie ľudí v spoločnosti. Čím menej mikroorganizmov, baktérií a vírusov vdychujeme, tým je nižšia šanca že ochorieme. 

Školská rekuperácia Aeroschool 600 pomáha ovplyvniť kvalitu vzduchu, ktorý dýchame a taktiež pomáha predchádzať ospalosti, kašlu, v niektorých prípadoch až nevoľnosti. 

Správna teplota a kvalita vzduchu napomáha sústredeniu a  teda aj samotnému vzdelávaniu. 

Okrem toho nás udržiava aktívnych, zdravších a vďaka tomu aj pozitívne naladených.

 

 

Nižšie prevádzkové náklady...

Aby sa privádzaný vzduch neprivádzal do studenej miestnosti príliš studený, keď je vonkajšia teplota veľmi nízka, je potrebné vykonať elektrický ohrev privádzaného vzduchu s výkonom 400 W. 

Výrazné zníženie zaťaženia elektrického napájania a spotreby energie počas prevádzky rekuperácie, je dosiahnuté prostredníctvom výmenníku tepla s využitím inovatívneho systému cirkulácie vzduchu. To znamená, že je možné upustiť od energeticky náročnej elektrickej protimrazovej ochrany s výkonom približne 2 400 W. Spolu s vysokým stupňom dodávania tepla prispieva zariadenie k výrazným úsporám energie.

 

 

Viac informácií Vám rada poskytne:

Ing. Simona Rejdovjanová

HVAC Sales representative, Distribution Systems for wholesale – Obchodný zástupca odd. HVAC – tepelné čerpadlá a chladiče do 250 kW, systémy distribúcie pre veľkoobchod  

E: rejdovjanova@climaport.sk
T: +421 (0)908 706 492

Späť k článkom

Kontakt

Sledujte nás

Copyright © 2018 - 2022 Climaport, s.r.o., All Rights Reserved, Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.