Carrier – jeho „klíma“ zmenila svet

 

Spoločnosť Carrier vznikla po tom, ako Willis Carrier v roku 1902 vynašiel modernú klimatizáciu. Je svetovým lídrom v riešeniach pre vykurovanie, klimatizáciu a chladenie. Dodnes je základom histórie osvedčených inovácií, a to novými produktami a službami, ktoré zlepšujú pohodlie a účinnosť na celom svete.

V roku 1902 vyriešil Willis Carrier jednu z najväčších výziev ľudstva. Zreguloval vnútornú teplotu pomocou modernej klimatizácie. Jeho vynález podporil rozvoj nespočetného množstva odvetví, zlepšil globálnu produktivitu, zdravie ale aj osobné pohodlie.

V súčasnosti môžme inovácie spoločnosti Carrier nájsť na celom svete a prakticky v každej oblasti denného života. Carrier vytvára pohodlné a produktívne prostredie bez ohľadu na klímu. Chráni globálne dodávky potravín tým, že uchováva kvalitu a čerstvosť potravín a nápojov, taktiež zabezpečuje zdravie a blahobyt tým, že umožňuje správnu prepravu a dodávky životne dôležitých zdravotníckych potrieb v náročných podmienkach. Poskytuje riešenia, služby a vzdelávanie potrebné na podporu hnutia za zelené budovy.

To všetko je len zopár spôsobov, ktorými sa spoločnosť Carrier snaží vytvoriť lepšie miesto na život, prácu aj zábavu.

Späť k článkom

Kontakt

Sledujte nás

Copyright © 2018 - 2022 Climaport, s.r.o., All Rights Reserved, Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.