Vychutnajte si lepšiu kvalitu ovzdušia!

 

Klimatizačné jednotky CARRIER sú vybavené vyspelými filtrami, ktoré zlepšujú vzduch vo vašich priestoroch.

3 stupne filtrácie

Pri vstupe do jednotky vzduch prechádza cez predfilter, ktorý zachytáva prach a najväčšie častice v ovzduší. HEPA a studený katalytický filter absorbujú menšie častice, peľ, pohlcujú pachy a poskytujú čerstvý, vysoko kvalitný vzduch.

5 stupňov filtrácie

Klimatizačné jednotky Carrier s 5-stupňovou filtráciou poskytujú lepšiu kvalitu ovzdušia kombináciou pozitívnych účinkov piatich odlišných filtrov. najprv je vzduch vedený cez predfilter, ktorý zachytí veľké častice, prach a zvieracie chlpy. Ionizačný filter uvoľňuje záporné ióny ktoré vzduch oživia a osviežia. Filter s vitamínom C má priaznivé účinky na pevnosť a pružnosť vašej pokožky. HEPA a studený katalytický filte rabsorbujú menšie častice, peľ, pohlcujú pachy a poskytujú čerstvý, vysoko kvalitný vzduch.

 

Ionizačný filter

Ionizačný filter uvoľňuje záporné ióny, ktoré robia vzduch sviežim a oživujú vnútornú atmosféru.

HEPA filter

HEPA filter sa používa na odstránenie tuhých znečisťujúcich látok a častíc ako prach, peľ a pod.. HEPA filter má matnú vrstvu náhodne usporiadaných vlákien s možnosťou zbierať a zachytávať aj veľmi malé častice zo vzduchu, čo robí ovzdušie čistejším a zdravší pre vás a vašich milovaných.

Studený katalytický filter

Tento filter odstraňuje pachy a pomáha odstraňovať prchavé organické zlúčeniny. Tento filter môžete vyčistiť ľahko s tečúcou vodou.

Vitamín C filter

Vitamín C s antioxidačným účinkom je prospešný pre zdravie pokožky. Vitamín C filter poskytuje niekoľko výhod, zlepšuje hydratáciu pokožky, tón farby pleti a chráni pokožku pred vznikom vrások.

Predfilter

Predfilter zadržuje najväčšie prachové častice vo vzduchu. Pokrýva prívod vzduchu a tým pomáha udržiavať klimatizačnú jednotku čistú, čo poskytuje lepšiu kvalitu ovzdušia. Predfilter môže byť bez straty jeho účinnosti, odstránený a očistený mydlovou vodou.

Vyberte si zo širokej ponuky klimatizácií CARRIER a vychutnajte si lepšiu kvalitu ovzdušia!

Rada Wifi Active INFINITY PREMIUM 38QHB_D8SW/42QHB_D8S

760,80€ – 1632,00€ s DPH

Základná rada VENTUS ULTIMATE 42QHC_D8S/38QHC_D8S

730,80€ – 1634,40€ s DPH

 

Rada Wifi-Ready VENTUS SUPREME 38QHC_D8SW/42QHC_D8S

796,80€ – 1677,60€ s DPH

Základná rada INFINITY ULTIMATE 38QHB_D8S/42QHB_D8S

754,80€ – 1634,40€ s DPH

 

 

Späť k článkom

Kontakt

Sledujte nás

Copyright © 2018 - 2022 Climaport, s.r.o., All Rights Reserved, Developed by MrCode.NET

Mobilná verzia
x

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies.