Aktuality

/ Nový produkt CARRIER 30XB (XBP) a CARRIER 30KAV

Nová generácia kompaktných chladiacich strojov 30XB(XBP) a 30KAV sú ekonomickým riešením pre komerčné a priemyselné aplikácie, pri ktorých je vysoká spoľahlivosť a ekonomická prevádzka vo všetkých klimatických podmienkach kľúčovou požiadavkou zákazníkov.

CARRIER 30 XB A 30 XBP

30XB

Kompaktné chladiace stroje rady 30XB a 30XBP sú navrhnuté tak, aby spĺňali súčasné a budúce nariadenia energetickej účinnosti a prevádzkovej hladiny zvuku. Používajú najnovšie technológie, ako napríklad:

  • skrutkové kompresory Carrier 06T s dvojitým rotorom a konštantnými otáčkami
  • nízkohlučné ventilátory 6. generácie Carrier Flying Bird s motorom AC (30XB) alebo EC motorom (30XBP).
  • kotlový výparník Carrier v novom medenom prevedení trubiek a účinnosťou aj pri poklese tlaku
  • 2. generácia mikro-kanálikových výmenníkov tepla Carrier NovationTM v tvare “V” s možnosťou voľby povrchovej ochrany do agresívneho prostredia Enviro-Shield.

Ovládač Touch Pilot s farebným dotykovým displejom, ktorý obsahuje voľbu 10 jazykov a integrovaný webový server.

CARRIER 30KAV

30KAV

Kompaktné chladiace stroje 30KAV so systémom Greenspeed® Intelligence sú prémiové riešenie pre komerčné a priemyselné aplikácie, kde inštalatéri, konzultanti a majitelia budov vyžadujú vysokú spoľahlivosť a optimálne výkony, najmä pri parciálnom zaťažení.

Jednotky 30KAV sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky Európskej smernice ECODESIGN, pokiaľ ide o energetickú účinnosť, všestrannosť a prevádzkové hladiny zvuku.

Tento výsledok je dosiahnutý prostredníctvom optimalizovanej kombinácie overených špičkových technológií, ktoré zahŕňajú:

  • 2. generáciu vysokoúčinných dvoj-skrutkových kompresorov s variabilnou rýchlosťou a vstavaným ventilom nastavenia kompresie (pre optimálnu účinnosť pri plnom, alebo parciálnom zaťažení, integrovaný tlmič hluku (IRA) pre nízkohlučnú prevádzku.

3. generácia mikro-kanálových výmenníkov tepla Carrier NovationTM vo  “W” profile s možnosťou voľby povrchovej ochrany do agresívneho prostredia Enviro-Shield.

Viac informácií o produktoch Vám poskytne:

Ing. Juraj Kupčík,

HVAC dept. director, Sales Manager – Vedúci oddelenia HVAC, obchodný manažér

Levická 7, 949 01 NITRA, Slovakia

Mobil: +421 908 887 037, E-mail: kupcik@climaport.sk

www.climaport.sk

Top